The Initialcord Silver | Initiaaltouwtje Zilver
Omschrijving
Super leuk naamtouwtje die je als armcandy-lover natuurlijk moet hebben. Draag dit naamtouwtje om je pols met je eigen letter of met de letter van iemand die je lief hebt. De letter van je man, vriend, vriendin of kinderen. Het kan natuurlijk ook allemaal. Het naamtouwtje heeft een zilverkleurig letterkraaltje met een witte letter. Ook heeft het naamtouwtje een schuifknoop en kun je het naamtouwtje makkelijk zelf op maat maken.
Vul hier boven de letter in die je op je naamtouwtje wilt hebben. Bij opmerkingen kun je aangeven of het een kadootje is, zodat we het gelijk mooi in kunnen pakken voor je.
Materialen
Het naamtouwtje bestaat uit een nylon koordje en de letterkraaltjes zijn van acryl. De kraaltjes aan de uiteinden zijn geverfde glaskraaltjes.
Om het naamtouwtje zo lang mogelijk mooi te houden adviseren wij toch om het naamtouwtje af te doen tijdens het douchen, zwemmen, dagje sauna enzovoort. Pas ook op met bijvoorbeeld parfum, muggenspray en dat soort vloeistoffen. Spray dit niet direct op het naamtouwtje.